Rozhovor pro školní zpravodaj

24. února 2013 v 12:18 | Kristýna Ch. |  Raego > Info
18a.jpg

zdroj: skolni-zpravodaj

Jak a kdy vznikla tvá přezdívka "Raego"?
Vznikla v době, kdy jsem začínal s rappem. A jak? Prohlížel jsem slovník a tam bylo slovo Raego, jako bouře, a jelikož mám takovej bouřlivej charakter, kam jdu, tam zamíchám kartama. Když jsem se do toho slovníku podíval po 5 minutách, už to tam nebylo, tak jsem si řekl, že to bude asi nějakej signál.


V jakém roce ses poprvé dostal k hudbě?
Když mi bylo něco kolem 16 let, nějakej rok 2004.


Byla hudba tvůj sen už odmalička, nebo jsi k ní přišel až postupem času?
V 16 jsem začal jinak vypadat a myslel jsem, že ve mně asi něco je. A chtěl jsem to ze sebe vydat. Potom jsem navštívil Ameriku, kde jsem se naučil rappovat, a když jsem se vrátil do Čech, tak jsem si říkal, že ve mně asi vážně něco bude, že se o to podělím.


Co pro tebe bylo největší motivací? A kdo tě nejvíc podporoval?
V 16 to asi byla moje první láska, to bylo takový, že mi ukázala jinej pohled na slečny a dala mi jinej pohled, ale jinak to bylo dostat ten vnitřek ze sebe ven. Ukázat světu, že všechno není jenom o vzhledu, ale o tom, jakej jsi uvnitř.

Co říkáš na úspěchy tvých singlů?
Samozřejmě, že mám radost! (smích)


Než jsi natočil song "Ty a já", věnoval ses spíše hudbě pro pobavení. Co tě přimělo k tomu, napsat typ písně se "zamilovaným" textem?
Asi moje osobní zkušenost, byla to písnička o mém tříletém vztahu. Musíš projít mentální a psychickou průpravou.


Jsou pro tebe fanoušci velkou oporou, nebo je někdo jiný, kdo tě podporuje víc?
Fanoušci, to je taková zvláštní skupina, jsou to lidi, který mě nikdy v životě neodepsali, jako média, nebo tak. Cokoliv jsem udělal, fanouškům se to líbí, jsou můj věrnej základ. V tuhle chvíli je to nejdůležitější!


Kdo tvoří tvůj "tvůrčí tým"?
Asi to bude znít blbě, ale z nějakejch 70% jsem to já, nerad opouštím svý představy. Většinou jsou to nadšenci, třeba Martin mi pomůže s videem, nebo tak, ale nemám hodně lidí, kdo by byli vyloženě můj "tvůrčí tým". Hlavně to nikdo nečekal, že z kluka z malýho pokoje něco bude.


Chystáš v nejbližší době nějaké další songy, případně album?
Nedávno mi přišla nabídka od společnosti, že by měli zájem vydat mé album, ale ještě se necítím, jestli ho chci vydat už teďka. A song už se připravuje, je to hezký, že má o tebe někdo zájem, ale na druhou stranu si myslím, že člověk ještě musí trochu dospět, aby ho mohl vydat. A song už se spustí co nevidět, už je pár lidí, co to ví.


Co bys vzkázal všem čtenářům čimelického Školního zpravodaje?
Aby strašně moc chtěli dokázat svůj sen, protože když to někdo dokáže, tak je pak šťastnej a chce jen to nejlepší a pak je svět krásnej. A to je důležitý, aby okolí bylo šťastný, protože to štěstí když se dostane do okolí, tak to působí hezky na ostatní, myslim si, že v dnešní době je dobrý, když je člověk šťastnej z toho, co má, a to chci, aby si lidi při vybavení mýho jména pamatovali nejvíc!


Děkuji Ti za rozhovor a měj se hezky!
Měj se krásně a třeba se uslyšíme při dalším rozhovoru pro nějaký velký médium! AhojJ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Setkal/a si se někdy s někým z blogu?

Ano
Ne

Komentáře

1 - monika - - monika - | Web | 24. února 2013 v 16:58 | Reagovat

díky ...

2 Lily Love Lily Love | Web | 24. února 2013 v 17:05 | Reagovat

tak tohle jsem vůbec nevěděla :) jsem ráda že vím jak přišel na přezdívku Raego :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama